Magie a vše kolem ní

Jak vypada

Datum: 30.08.2016 | Vložil: Hanka

Porad me zajima jak vypadá satan?či ho zkusit vyvolat ale mam i trochu strach.co as e ho leknu nebo tak něco?jaký bude?

Re: Jak vypada

Datum: 17.01.2017 | Vložil: Bl@ck Devil

Pocity jsou rozporuplné, záleží to čistě na Tobě, jaký jsi. Vizualizovat si Satana můžeš jak chceš, nemá konkrétní podobu, je to proměnlivá astrální bytost.

Stáva se i to, že si s tím někdo začne, ovšem nevěří a pohrdá, a pak třeba vidí lidi, kteří ho nemají rádí a škodí mu, ač jsou úplně jinde, např. v jiném státě. Takže pokud někdo nemá pokoru a chce si hrát, měl by jít na pískoviště, nebo se může jednoho dne probudit a být velice zděšen.

Re: Jak vypada

Datum: 19.04.2018 | Vložil: jan

jako jako jak vypada satan oblicej ma cerveni,,a nosi habit cerveni z plastem a ze zelenima rukavama.jestli vys jak vyvolat satana tak se ozvy 704 290 185,,Hanko jestly ho vyvolame tak se nam nic nestane mam neco za sebou,holka uz jsem ho vydel

zahrávat si?

Datum: 23.10.2015 | Vložil: Alena

Asi moc nepochytávám to, proč by měl někdo nenávidět jiného člověka tolik, aby proti němu použil černou magii. Samozřejmě částečně je to pochopitelné v extrémních případech, vraždy, apod. Černá magie se vždy otočí proti vám, a málokdo s ní umí zacházet aby výsledky byly takové, jaké očekáváte. A citát "Raději budu nenáviděn za to co jsem, než milován za to, co nejsem". Tento citát je větší pokrytectví než to pokrytectví, co je v něm obsaženo. Lidi, šiřme dobro.. i třeba trochu nuceně.. i nucená pozitivní myšlenka nese krásné plody. Pozitivní myšlení, přitahuje pozitivno. To stejné s negativním. Hrátky s černou magií vám jistojistě žádné štěstí nepřinesou.

Re: zahrávat si?

Datum: 22.06.2016 | Vložil: Bl@ck Devil - Autor

Ale já taky nešířím zlo. Naopak, často i mám případy, kdy lidem pomáhám psychicky, protože jejich problém není na řešení magií. Ale pokud už jsou na to zle a rozhodnou se o pomoc vyšší, pomůžu. Například kontakt s oním světem. Samozřejmě, že pokud po mne někdo žádá prokletí apod., to nemohu. Sám jsem to udělal jen párkrát. Je to nebezpečné, když člověk neví, co má dělat. A i tak je to určitý hazard, ale já se toho nebojím. Ovšem vystavovat riziku ostatní, to ne. Já tu lidem pomáhám, nejvíce psychickou podporou, takže o šíření nenávisti a zla tu nemůže být řeč. A citát "Raději budu nenáviděn za to co jsem, než milován za to, co nejsem." je naprosto adekvátní. :)

Re: Re: zahrávat si?

Datum: 22.06.2016 | Vložil: Bl@ck Devil - Autor

Tedy zkráceně. My nepoužíváme černou magii proti někomu jinému, ale pro svoje dobro. Tím se negativita eliminuje. A s temnými silami je to vždy něco za něco.

Re: Re: zahrávat si?

Datum: 19.04.2018 | Vložil: jan

moc prosim poradmi jak vyvolam sveho pana z pekla satana uz se mi ukazal kdyz jsem mel u sebe chlapka zleho robice,,,moc te prosim,me nic neudela ale uz je zbuzeni 31let potrebuju snim mluvit chce robive srdce od deme,moc te prosim klidne mi za volej na to to 704 290 185

Misantropova blaženost

Datum: 01.05.2015 | Vložil: Adam Sobotka

Střechu bleskem prorazil
úder z nebe
hektolitry vody valí se do ložnice.
Extáze bohů, rozkoš mají
z neštěstí lidí smrtelných
ale nač je litovat
když jsou pouhý prach?
Pouhý flus rozmarných andělů
je člověčí ksicht a jeho pýcha!

Prastaří bohové vrací se zpět,
by vzali si co jim náleží!
Čarodějové mocně zaklínají
beznaděj a zkázu obydlí
raději množství krve a střepů
a planoucí ohně
na druhém konci Země
pro mé vlastní pohodlí a slast
než ihned za mír padnout
pro pitomou vlast!

Proklet buď ten, kdo mě proklíná!
Nenávidím každého, kdo mě nenávidí!
Na stříbrném podnoži
nese mi Marduk pytel bankovek-
a hurá! Mám je pouze pro sebe!
Nikomu nedám ani půl-
co mi kdo zadarmo kdy dal?
Své tělo i duši za blahobyt Země
mnohokrát jsem Satanovi zaprodal,
želet toho nehodlám!

Smrt číhá z Hadí Hlubiny
už brzy uplyne následující počet
těch dlouhých extatických 74 let
a pak mě temná obloha
plná síry na popel obejme
tak jako za dávných časů Fausta
silou Mefistofeles v laboratoři vzal-
stezku do Pekla mi ukázal!

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5

Přidat nový příspěvek