Magie a vše kolem ní

Re: Re: mega prdel

Datum: 02.10.2021 | Vložil: franta vykopávka

nemáš čím

Re: Re: Re: mega prdel

Datum: 02.10.2021 | Vložil: lentilka

¨bohuzel to tak uz je

Re: Re: Re: Re: mega prdel

Datum: 02.10.2021 | Vložil: franta vykopávka

znám kouzlo z bradavic jmenuje se elus erektus
měl by se zvětšit nebo minimálně oběvit říkal mi to hagrid

mam male pero

Datum: 02.10.2021 | Vložil: lentilka

potrebuji pomoc cejtim se uz fakt bidne mam strasne malinke perko a nevim si rady jsem ale nejvetsi frajer tohohle sveta merad bych o to prisel nebo mel nake jiny spatny feedback proste pooomoooc :(

mam male pero

Datum: 02.10.2021 | Vložil: lentilka

uz od mala mam male pero potrebuji pomoct

KRAVINA

Datum: 09.06.2020 | Vložil: D

TOTO JE INA DEBILITA .... NIčSA NESPLNí TOTO AKURAT TROšKU POMOžE VASEJ DUSIčKE. VERTE VO SVOJE SILY. NALADTE SA POZITIVNE A VYSLEDOK SA DOSTAVý!!!!!

Re: KRAVINA

Datum: 04.02.2021 | Vložil: Negr

opice jedal opici ale neměla peníze na černou opici tak jedla bílou opici
s pozdravem Jarmila Negr

Zoufala smlouva

Datum: 29.05.2020 | Vložil: Shaman

Mám na tebe prosbu, jsou věci na které se ti otázat jsem v zoufale situaci a k bohovy se obrácet nebudu chci vyvolat satana a uzavřít pakt, ale bojím se že něco dotáhnu do baráku protože žijí stále s rodiči můžeš se mi popřípadě ozvat na email? děkuji

Funguje

Datum: 20.04.2020 | Vložil: Mak

Ahoj, jak poznám, že smlouva se satanem byla přijata ? Resp. Jak rychle se začne to přání plnit ?

Nikdo neumí pomoct

Datum: 17.11.2019 | Vložil: Lucia

Něco se mi děje se životem. Totálně všechno mimo. Už několik let. Smůla ve všem, mizerná práce, peníze, vztahy s lidmi, agrese, kam se podívám, hrozí úrazy, divnochoroby, doktoři jsou bezradní, prý psychika. Přitom já jsem si na takové nikdy ani nevzpomněla. Co mě baví, všude blok: chtěla jsem zpívat, přišla jsem o techniku, hrát na klavír, nemůžu kvůli bolesti ruky, běhat - rozbolelo koleno... (na rentgenu nic). V pokoji mám rány, lítají věci - předevčírem po mně letěl mobil sám, ležel na stole a najednou se obloukem vymrštil a letěl přímo na mě. Mám noční můry, praskají kameny, křišťál. Energie blázní, elektrika, přístroje se rozbíjí, praskají žárovky, když přijdu. Fakt už nevím. Myslím, že mi to udělal někdo z lidí, co znám. Je to fakt divné. Několik "mágů" se mi pokoušelo pomoct, nakonec toho nechali. V jednom případě se to dokonce ještě zhoršilo. Omlouvám se za litanie. Poradí někdo, pomůže?

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek