Magie a vše kolem ní

Re: Nikdo neumí pomoct

Datum: 20.06.2021 | Vložil: hacker je nej

mě se stalo že se sami od sebe otevírali dveře a věci byli na jiném místě a to nikdo doma nebyl byl u mě 19krát kněz a nic se nestalo někdy slyším doma tuhle větu (ego sum apud te) já jsem jsi to přeložil z latiny do čestiny a znamená to jsem tu stebou ted´nevím jméno ale kam jdu tak je se mnou přišel jsem o rodinu a dům.

hustý

Datum: 23.09.2019 | Vložil: Petr

se podívejte na www.uir-666.cz to musí každej vidět

chcem poradat dablovi moju dusu

Datum: 26.05.2021 | Vložil: pavol bady

dobry vecer potrebujem pomoct som chudobni clovek potrebujem penaze od satana zaprodam dusi satana ja ho mam rad moc a neviem ci sa mito spni chcel som od satana abi som bol bochaty na celi zivot aja mu dam zato moju dusu lebo ja verim jemu hcel bi som ho poznat na piste mi spravu dakujem velmi peeknee

Vražda

Datum: 15.02.2019 | Vložil: Lukáš

Čau, jestli chcete pište na email adresa lukdrab2011@seznam.cz

Prosím o radu

Datum: 24.01.2019 | Vložil: Honza

Nedaří se mi provést kouzlo zaklínaní nenáviděné osoby. Poradíte nebo pomůžete mi někdo prosím?

Bl@ck Devile prosím poraď

Datum: 13.11.2018 | Vložil: Vojta K.

Nejde mi udělat to kouzlo svící nebo jak se to jmenuje je to tím že se dost nesoustředím,že dělám něco špatně nebo je to tím že mi je 11 let?Prosím poraďt

Re: Bl@ck Devile prosím poraď

Datum: 13.11.2018 | Vložil: Vojta K.

Když tak zavolej +420 735 535 591

Re: Bl@ck Devile prosím poraď

Datum: 07.11.2020 | Vložil: Vojta. K

Přečti celé stránky. Potom pochopíš.

Smlouva

Datum: 06.08.2018 | Vložil: DayBong

Co to odnáší kdys se satanem uzávěru smlouvu .. budou ses mi pak zdát nejhorší noční můry ?? Budu mít v domě přítomnost poltrgajstra co mi bude házet nábytkem a tahat mě z postele ???

Re: Smlouva

Datum: 29.02.2020 | Vložil: Sheen

Ano

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek